katiusza kursy języka rosyjskiego

Kurs języka rosyjskiego dla dorosłych

Prowadzimy zajęcia na każdym poziomie zaawansowania języka ogólnego

W Katiuszy możesz uczyć się języka rosyjskiego zarówno od podstaw jak i na najwyższych poziomach zaawansowania. Jako Licencjonowany Ośrodek TELC prowadzimy również kursy przygotowawcze do egzaminów na certyfikaty TELC.
Zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, a nauka odbywa się w małych grupach (do 6 osób). Materiały dydaktyczne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta zapewniamy w cenie kursu. Podręczniki są dodatkowo płatne.

Standardowo nauka obejmuje 11 semestrów:

 • I – II: dla początkujących (nauka alfabetu rosyjskiego, człowiek i jego najbliższe otoczenie);
 • III – IV: kontynuacja kursu dla początkujących (osiąganie podstawowych sprawnosci komunikacyjnych) – po tych poziomach można zapisać się na jednosemestralny kurs egz. TELC B1;
 • V – VI: poziom średniozaawansowany (kształtowanie umiejętności dyskusji na tematy dotyczące problemów świata współczesnego) – po tych poziomach można zapisać się na jednosemestralny kurs egz. TELC B2 – po przejściu testowania;
 • VII – XI: poziom zaawansowany (doskonalenie znajomości języka rosyjskiego, elementy wiedzy o Rosji i jej kulturze) – po tych poziomach można się zapisać na kurs egz. TRKI –III (czyli C1) – po przejściu testowania.

 

Napisz do nas!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon

  Treść wiadomości

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu przez Katarina Katiusza Katarzyna Warszawska w celu nawiązania ze mną kontaktu i odpowiedzi na pytania.

  Administratorem danych osobowych zawartych w formularzu jest jest KATIUSZA Szkoła Języka Rosyjskiego
  Rozwiń