• Opublikowano: 22 maja 2020

Szanowni Państwo,

na początku chcielibyśmy bardzo podziękować za zaufanie, jakim obdarzyli nas Państwo w tej nowej dla wszystkich rzeczywistości.
    To wy, nasi Kursanci, jesteście idealnym przykładem, że nawet w czasach pandemii COVID-19 jesteśmy się w stanie stale rozwijać. Dziękujemy!

Zbliżające się wakacje to czas, który warto wykorzystać na odpoczynek, jak również naukę języka.
    Dlatego też przychodzimy z informacją, że już wkrótce ROZPOCZYNAJĄ SIĘ INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE, które co roku cieszą się dużym zainteresowaniem.

Można wykorzystać ten czas na:

• przyspieszenie nauki
    • rozpoczęcie nauki nowego języka
    • odświeżenie znajomości wybranego języka
    • dla podtrzymania kontaktu z językiem
    • w ramach powtórki jakiegoś poziomu, jeśli mieliśmy dłuższą przerwę

W tym roku przygotowaliśmy następujące możliwości wybrania się z nami w językową podróż, która trwa 30 godzin lekcyjnych:

1. SPOTYKAMY SIĘ SZKOLE – grupy tylko 3-4 osobowe, ze względu na odległość 2m od siebie.

W salach i przed wejściem do szkoły dostępne są płyny do dezynfekcji rąk.

Koszt nauki*:

898zł, przy wpłacie całości do 10.06.2020 – 798zł – ilość miejsc ograniczona.

2. SPOTYKAMY SIĘ ONLINE – nasi Lektorzy przez ostatni czas starali się dopracować idealny system pracy online, który część z Państwa docenia za brak konieczności dojazdów do szkoły, oszczędność czasu oraz wygodę i większe skupienie podczas zajęć.

Koszt nauki*:

798zł, grupy 3-4 osobowe, przy wpłacie całości do 10.06.2020 – 698zł

698zł, grupy 5-6 osobowe, przy wpłacie całości do 10.06.2020 – 598zł

*Podręczniki dodatkowo płatne.

Terminy rozpoczęcia: 29 czerwca, 20 lipca, 10 sierpnia, 31 sierpnia

Godziny zajęć: 8:00, 11:00, 15:30, 18:00

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i czwartki (w ostatnim tygodniu również we wtorek) w blokach 3 x 45 min. z przerwą.

Zapisy i rezerwacja miejsca przy wpłacie zaliczki 200 zł – przelewem na nr konta szkoły:

Bank Millennium 64 1160 2202 0000 0001 0765 0737

Tych Państwa, którzy chcą się uczyć nowego języka lub wracają do nauki po dłuższej przerwie zapraszamy do kontaktu w celu rozwiązania testu poziomującego i odbycia krótkiej rozmowy telefonicznej w celu określenia poziomu.

Serdecznie pozdrawiamy,

Zespół szkoły