Nasi lektorzy to nauczyciele z wyboru!

Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i profesjonalni lektorzy posiadający doskonałą znajomość języka rosyjskiego, wyższe wykształcenie filologiczne, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego.

Native speakers języka rosyjskiego

Integralną część naszego zespołu stanowią obcokrajowcy (Rosjanie oraz Ukraińcy), którzy z dużym zaangażowaniem dbają o rozwój sprawności mówienia naszych kursantów.

Oto nasza kadra lektorska:

 

Native speakerzy języka rosyjskiego

Filolog i Native Speaker języka rosyjskiego. Nauczaniem języka rosyjskiego zajmuje się prawie 20 lat.

czytaj więcej

Bilingwalny Native Speaker języka ukraińskiego oraz filolog języka rosyjskiego. Nauczaniem
języka ukraińskiego i rosyjskiego zajmuje się od ponad 5 lat.

czytaj więcej

Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Pedagogiki i Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

czytaj więcej

Native bilingwalny, magister filologii rosyjskiej.
Urodziłam się i część dzieciństwa spędziłam w Rosji, studia filologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim w 2004 roku i odtąd pracę zawodową związałam z nauczaniem języka rosyjskiego.

czytaj więcej

Fascynuję się językiem rosyjskim oraz literaturą rosyjską, nie uczę języka, uczę kultury, obyczajów, uczę mówić jak native speaker, zanurzając kursantów w świat nowych słów, wyrażeń i informacji.

czytaj więcej

Uwielbiam prowadzić zajęcia z języka rosyjskiego! Moją pasją jest człowiek. Moimi korzeniami – Rosja, Petersburg. Na lekcjach łącze te dwa ważne dla mnie obszary I do każdych zajęć podchodzę z radością, twórczością i zaangażowaniem.

czytaj więcej

Native Speaker języka rosyjskiego (pochodzi z Rosji), bakałarz filologii rosyjskiej, w trakcie studiów magisterskich (kierunek: Socjologia stosowana i antropologia społeczna).

czytaj więcej

Urodzona w Moskwie, native speaker języka rosyjskiego, Magister Inżynier Ekonomii, Absolwentka Moskiewskiej Akademii Przemysłu Spożywczego, ukończyła specjalizacyjne szkolenia pedagogiczne. Od 1978 roku na stałe mieszka w Polsce.

czytaj więcej

Filolog i Native Speaker języka rosyjskiego. Tłumacz specjalistyczny w kombinacji
językowej ros-pol-ang. Dwa wyższe wykształcenia. Naucza rosyjskiego, angielskiego i polskiego jako obcego.
Jej praca jest jednocześnie pasją.

czytaj więcej

Native speaker języka rosyjskiego i języka litewskiego, filolog-rusycysta oraz filolog-anglista, absolwentka Uniwersytetu Wileńskiego.
Posiada 30-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych, a jej pasja do dzielenia się wiedzą nieustannie rośnie.

czytaj więcej

Absolwentka lingwistyki stosowanej, Native Speaker języka rosyjskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego. Ponadto jest lektorem języka angielskiego oraz polskiego jako obcego.

czytaj więcej

Posiadam 30-letnie doświadczenie pedagogiczne, uwielbiam pracę zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Mieszkałam i byłam wykładowcą języka rosyjskiego w Rydze na Łotwie. Od 6 lat mieszkam w Polsce i staram się przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie.

czytaj więcej

Jest native speakerem języka rosyjskiego, skończyła studia
filologiczne na kierunku filologia rosyjska i uzyskała tytuł magistra na jednej z najlepszych uczelni w Polsce (UAM w Poznaniu). Od II roku studiów prowadzi zajęcia indywidualne stacjonarnie i online.

czytaj więcej

Lektor języka rosyjskiego, Native Speaker – absolwentka uniwersytetów na Białorusi oraz w Polsce (kierunki pedagogiczne), 30 lat doświadczenia w nauczaniu w szkole oraz w szkołach językowych, z Katiuszą związana od momentu jej powstania.

czytaj więcej

Native Speaker języka rosyjskiego. Absolwentka polonistyki (specjalizacja nauczycielska).
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego.

czytaj więcej

Native Speaker języka rosyjskiego. Absolwentka filologii rosyjskiej i dziennikarstwa.
Ponad 20-letnie doświadczenie nauczaniu języka rosyjskiego. Bogatą wiedzę dydaktyczno- metodyczną nieustannie rozszerza i doskonali na warsztatach branżowych.

czytaj więcej

Polscy lektorzy

Filolog rusycysta, absolwent Uniwersytetu Rzeszowskiego (specjalizacje: nauczycielska oraz translatoryka). Zamiłowanie do języka pozwoliło mu zdobyć stypendium w Instytucie Języka Rosyjskiego im. A.S. Puszkina w Moskwie.

czytaj więcej

Mam w Katiuszy swoją działkę, którą uprawiam z zapałem.

czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego:

filologia rosyjska,
filologia germańska,
studium doktoranckie (fil. germańska).

Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe z dorosłymi uczniami w różnym wieku.

czytaj więcej

Uczę rosyjskiego, bo lubię i jest to jedną z moich życiowych pasji. Należę do grona szczęśliwców, którzy spełniają się w swojej pracy i jednocześnie łączą przyjemne z pożytecznym.

czytaj więcej

Filolog-rusycysta, absolwent Instytutu Rusycystyki UW (specjalizacja: tłumaczenie
literackie), tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, egzaminator TELC B1/B2, a także
zdobywca wielu nagród branżowych.

czytaj więcej

Praktyka zawodowa, jak również życie w Rosji umożliwiły mi pełną fascynację językiem, kulturą oraz pięknem tego kraju, którą z ogromną radością przekażę wszystkim chętnym osobom.

czytaj więcej