Nasi lektorzy to nauczyciele z wyboru!

Naszą kadrę stanowią wyłącznie doświadczeni i profesjonalni lektorzy posiadający doskonałą znajomość języka rosyjskiego, wyższe wykształcenie filologiczne, przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka rosyjskiego.

Native speakers języka rosyjskiego

Integralną część naszego zespołu stanowią obcokrajowcy (Rosjanie oraz Ukraińcy), którzy z dużym zaangażowaniem dbają o rozwój sprawności mówienia naszych kursantów.

Oto nasza kadra lektorska:

 

Native speakerzy języka rosyjskiego

pedagog z/s opiekuńczo-wychowawczą, Akademia Podlaska w Siedlcach
lektor języka rosyjskiego od 2004  roku
egzaminator TELC B1 i B2
 przygotowuje do egzaminów TRKI-2 i TRKI-3 
współautorka podręcznika ” Ucz się z nami! Testy egzaminacyjne i kontrolne z języka rosyjskiego.

czytaj więcej

Bilingwalny Native Speaker języka ukraińskiego oraz filolog języka rosyjskiego
Nauczaniem języka ukraińskiego i rosyjskiego zajmuje się od ponad 5 lat.

czytaj więcej

Absolwentka pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i Wydziału Pedagogiki i Wychowania Artystycznego Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego.

czytaj więcej

Native bilingwalny, magister filologii rosyjskiej.
Urodziłam się i część dzieciństwa spędziłam w Rosji, studia filologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim w 2004 roku i odtąd pracę zawodową związałam z nauczaniem języka rosyjskiego.

czytaj więcej

Fascynuję się językiem rosyjskim oraz literaturą rosyjską, nie uczę języka, uczę kultury, obyczajów, uczę mówić jak native speaker, zanurzając kursantów w świat nowych słów, wyrażeń i informacji.

czytaj więcej

Uwielbiam prowadzić zajęcia z języka rosyjskiego! Moją pasją jest człowiek. Moimi korzeniami – Rosja, Petersburg. Na lekcjach łącze te dwa ważne dla mnie obszary I do każdych zajęć podchodzę z radością, twórczością i zaangażowaniem.

czytaj więcej

Pani Elizaveta pochodzi z Rosji. Jest Lektorem w dwóch szkołach języka rosyjskiego w Warszawie. Od dwóch lat pracuje z osobami uczącymi się języka rosyjskiego, jako obcego.

czytaj więcej

Lubię kiedy widzę efekty swojej pracy – podziękowania, że dzięki mojej pracy kursanci odnoszą sukcesy zawodowe. To nadaję sens temu co robię.

czytaj więcej

Native speaker języka rosyjskiego. Pasjonuję się literaturą i muzyką klasyczną.

czytaj więcej

Uczę ponieważ nauczanie i przebywanie między uczącymi się jest dla mnie przyjemnością i równocześnie moim hobby.

czytaj więcej

Posiadam 30-letnie doświadczenie pedagogiczne, uwielbiam pracę zarówno z dziećmi jak i dorosłymi. Mieszkałam i byłam wykładowcą języka rosyjskiego w Rydze na Łotwie. Od 6 lat mieszkam w Polsce i staram się przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie.

czytaj więcej

Jestem native speakerem języka rosyjskiego, skończyłam studia filologiczne na kierunku filologia rosyjska (UAM w Poznaniu), od 2016 roku prowadzę zajęcia stacjonarnie i online.

czytaj więcej

Lubię być na bieżąco z tym co się dzieje w Polsce, Rosji i na świecie, ciekawa jestem świata i ludzi. Uczę, bo to jest moją pasją.

czytaj więcej

Uczę, ponieważ wydaję mi się, że jestem w tym dobra. Praca z ludźmi daje mi dużo satysfakcji, a ja ze swojej strony staram się zaszczepić u uczniów zamiłowanie do języka i zmotywować do systematycznej nauki, gdyż ich sukcesy dają mi poczucie samorealizacji.

czytaj więcej

Z wykształcenia jestem magistrem filologii rosyjskiej i dziennikarzem telewizyjnym z dużym doświadczeniem. Pracuję jako nauczyciel od 20 lat. Mam kredo pedagogiczne: „Ученик – это не посудина, которую необходимо заполнить.

czytaj więcej

Polscy lektorzy

Lektor oraz tłumacz języka rosyjskiego. Ukończył filologię rosyjską na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz podyplomowe studia z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi z uwzględnieniem standardów europejskich w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

czytaj więcej

Mam w Katiuszy swoją działkę, którą uprawiam z zapałem.

czytaj więcej

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego:

filologia rosyjska,
filologia germańska,
studium doktoranckie (fil. germańska).

Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania.
Mam wieloletnie doświadczenie zawodowe z dorosłymi uczniami w różnym wieku.

czytaj więcej

Uczę rosyjskiego, bo lubię i jest to jedną z moich życiowych pasji. Należę do grona szczęśliwców, którzy spełniają się w swojej pracy i jednocześnie łączą przyjemne z pożytecznym.

czytaj więcej

Lubię rosyjski, bo pięknie się myśli w tym języku. I równie pięknie mówi.
Uczę, bo bardzo sobie cenię wymianę myśli z drugim człowiekiem.

czytaj więcej

Praktyka zawodowa, jak również życie w Rosji umożliwiły mi pełną fascynację językiem, kulturą oraz pięknem tego kraju, którą z ogromną radością przekażę wszystkim chętnym osobom.

czytaj więcej