• Opublikowano: 26 listopada 2020

  Obecna sytuacja sprawiła, że wielu z nas pracuje z domu i ma nieco więcej czasu na rozwijanie zainteresowań.

  Zajęcia indywidulane można zacząć w dowolnym czasie i wskazanej przez Państwa porze dnia.

  Być może jesteś jedną z tych osób, która miała przerwę w nauce języka niemieckiego, rosyjskiego lub angielskiego i chciałaby wykorzystać najbliższy czas na jesienną reaktywację J.
  Jesteśmy szkołą, dla której wysoka efektywność nauczania w połączeniu z budowaniem dobrej, osobistej relacji z naszymi kursantami, były ważne przez ostatnich kilkanaście lat naszej działalności. Zaistniałe okoliczności postawiły nas przed koniecznością nagłej zmiany formy zajęć, co początkowo spotkało się z obawami ze strony naszych kursantów i części lektorów. Jednak dziś z radością możemy stwierdzić, że praca w obecnej formie przynosi bardzo dobre rezultaty, szczególnie jeśli chodzi o zajęcia indywidualne i małe grupy online.

  Razem z naszymi kursantami zauważyliśmy zalety formy nauki online:
  – oszczędność czasu na dojazdy
  – więcej czasu na prace domowe, co sprzyja postępom w nauce
  – wygoda i elastyczność
  – większa samodyscyplina
  – budowanie poczucia odpowiedzialności za własny rozwój
  – możliwość nauki z dowolnego miejsca, jeśli mamy dostęp do Internetu
  Nasze lekcje odbywają się w programie Zoom, Teams, Skype, Messenger, Cisco Webex w kontakcie wizualnym i głosowym z lektorem i resztą grupy. Kursanci mają możliwość rozmowy, rozwiązywania ćwiczeń, oglądania filmików, słuchania nagrań. Dodatkowe materiały do zajęć wysyłane są drogą mailową.

  Zajęcia prowadzimy również stacjonarnie – jeśli masz ochotę się z nami spotkać – ZAPRASZAMY!

  Zapraszamy do nauki z Katariną & Katiuszą & Kate!

  Jak to zrobić?

  – Jeśli chcesz zacząć naukę nowego języka od podstaw po prostu daj nam znać, poinformujemy Cię o możliwych terminach i koszcie zajęć.
  – Jeśli miałeś przerwę w nauce i chcesz wrócić do nauki znanego Ci już w jakimś stopniu języka, zapraszamy do rozwiązania testu poziomującego, po którym umówimy się na krótką rozmowę telefoniczną i wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie.
  – Zajęcia o nietypowej porze? Zajęcia w intensywnym trybie? Konwersacje w wybranym języku? Przygotowanie do egzaminu? Zajęcia dla firm? Daj nam znać! Stworzymy indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

  W każdym przypadku pierwsza lekcja jest niezobowiązująca.
  Dołącz, spróbuj i zdecyduj, czy chcesz kontynuować 🙂
  Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu!

  PS. Jeśli nie chcą Państwo otrzymywać wiadomości od Katarina Katiusza, prosimy o maila zwrotnego z dopiskiem „Rezygnacja”.